про нас

інформація

Державна організація «Резиденція «Синьогора» створена згідно з Розпорядженням Керівника Державного управління справами від 15 серпня 2005 року № 382 шляхом реорганізації (перетворення) Державного підприємства «Державний оздоровчий виробничий комплекс «Синьогора» та є його правонаступником.

Відповідно до Указу Президента України від 21 грудня 2009 року № 1083 «Про створення національного природного парку «Синьогора» Державна організація «Резиденція «Синьогора» перебуває в процесі реорганізації (перетворення) в національний природний парк «Синьогора», який буде правонаступником усіх майнових прав та обов'язків Державної організації «Резиденція «Синьогора».

Основною метою діяльності Державної організації «Резиденція «Синьогора» є:

  • збереження території природно-заповідного фонду, комплексного ведення лісового господарства, охорони, захисту, раціонального використання та відтворення об'єктів рослинного і тваринного світу;
  • забезпечення на її території належних умов прийому, перебування, відпочинку вищих посадових осіб держави, глав іноземних держав та офіційних делегацій іноземних держав, міжнародних організацій, а також інших категорій осіб.

На території Державної організації «Резиденція «Синьогора» розташовано триповерховий готель на 84 ліжко-місця, в якому облаштовано номери класу «люкс», «апартаменти», «напівлюкс», 6 комфортних котеджів на 22 особи.

У готелі є банкетний зал - бар на 120 місць, їдальня - 100 місць, зал прийомів - 20 місць; оздоровчо-лікувальний комплекс із сауною, басейном, тренажерним залом, більярдом, тенісом, ваннами підводного масажу, ванною з трав.

Державна організація «Резиденція «Синьогора» додатково здійснює діяльність у сфері громадського харчування, готельних та оздоровчих послуг, займається обслуговуванням іноземних туристів, організацією екскурсійних турів на територію резиденції.